Przeciwieństwa się przyciągają. Zawsze

Pożądanie, które nie pozwala się skupić

Mars. Bezlitosna siła. Tom 4 z taniaksiazka.pl to książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Tym razem będziemy obserwować perypetie zawodowego pięściarza i pani psycholog, którzy pozornie do siebie nie pasują i nic ich nie łączy. Los ma dla niech zupełnie inny plan, chociaż z początku żadne nie będzie sobą zainteresowane. Kiedy Darka ogarnie pożądanie do kobiety, która z pewnością nie będzie chciała nawet na niego spojrzeć, całkowicie się dekoncentruje. Albo uda mu się ją zdobyć, albo może zapomnieć o zawodach, w których bierze udział. Wszystko go rozprasza, bo przypomina mu o tej zmysłowej kobiecie.

Liwia jest psychologiem, który świetnie sobie radzi w życiu zawodowym. Nie narzeka na brak zleceń, w dodatku jej opinia jest szanowana we wszystkich środowiskach, zwłaszcza sportowym. Kobieta nigdy nie zaznała ciepła rodzinnego domu, a jej największym marzeniem jest właśnie taki stworzyć. Ma obraną konkretną koncepcję, wie, kogo będzie w tym celu poszukiwać. I w sumie znajduje, ale cały czas nie może zapomnieć o zapaśniku, którego niedawno miała okazję poznać. Darek wychodząc na ring przybiera pseudonim Mars i bierze udział w większości w nielegalnych walkach w podziemiu. Generalnie należy do dość poukładanych osób, ale nie widzi się w roli przykładnego męża. Kiedy spotyka Liwię jego uczucia zaczynają brać nad nim górę. Zaczyna z nimi z całej siły walczyć.

Kto się czubi, ten się lubi

Darek początkowo jest tak zacietrzewiony w tym, by nie pokazywać po sobie swoich uczuć, że zachowuje się względem Liwii jak ostatni idiota. Jest dla niej niemiły, opryskliwy i za każdym razem daje jej jasno do zrozumienia, że ich światy są totalnie nie do pogodzenia. W głębi duszy toczy ze sobą batalię, nie chce się przyznać, nawet sam przed sobą, że chce się z kimś związać i poczuć się kochanym. Nie minie wiele jak między parą wybuchnie dzikie, nieokiełznane pożądanie. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich żyć nie da się pogodzić, nie potrafią też znaleźć dla tej sytuacji jakiegoś kompromisu.

Książka obfituje w zmiany akcji i niewiarygodną ilość bohaterów, którzy tylko pozornie nie kibicują Liwii i Darkowi w zawiązaniu ich uczucia. Kobieta wie, że zawód wykonywany przez jej nowego partnera (kochanka!) nie będzie akceptowany społecznie w jej środowisku. Bokser doskonale czuje, że nie będzie w nim mile widziany. Jak to wszystko połączyć? Da się? A może sobie odpuścić i zostawić jedynie wspomnienie o płomiennym romansie?

Ludzie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com